[stron_glowna]
0 książek
0.00 zł
polskiangielski
Książki papierowe i ebooki
Ogrody z pasją
Ogrody z pasją
Grażyna Nogowska
Wydawca:My Book
Format, stron: A5 (148 x 210 mm), 170 str.
Rodzaj okładki: miękka
Data wydania:  marzec 2006
Kategoria: poradniki
ISBN:
83-89770-40-7
31.00 zł
ISBN:
978-83-7564-198-1
19.00 zł
OPIS KSIĄŻKI
    Od autorki:
    Po książce Ogrodowe aranżacje roślinne jest to kolejna publikacja poświęcona problematyce zagospodarowania terenów zieleni. Tym razem Czytelnik zapozna się ze wszystkimi etapami tworzenia obiektu zieleni, począwszy od dokumentacji projektowej, przez uprawę gleby, zakładanie trawników, nasadzeń roślinnych, aż po zagadnienia pielęgnacji zieleni w pierwszym roku i w następnych latach po założeniu. Ponadto każdy miłośnik zieleni znajdzie w niej mnóstwo pożytecznych informacji, które pomogą mu wyjaśnić wiele problemów i pozwolą uniknąć często popełnianych podstawowych błędów.
    Podobnie jak w poprzedniej książce, tak i w tej znajdą Państwo kilka tabelarycznych zestawień roślin, tym razem jednak sporządzonych pod kątem ich właściwości, np. leczniczych. Książka zawiera wiele rysunków oraz barwne fotografie kilku przykładowych obiektów zieleni wraz z opisami.
Mimo poruszania zagadnień dotyczących zieleni publicznej książka nie jest adresowana do przedstawicieli specjalistycznych służb odpowiedzialnych za jej stan, lecz do przeciętnego użytkownika, któremu nie jest obojętne to, co go otacza.
INNE KSIĄŻKI TEGO AUTORA
© 2004-2017 by My Book
×