[stron_glowna]
0 książek
0.00 zł
polskiangielski
Książki papierowe i ebooki
Ogrodowe aranżacje roślinne
Ogrodowe aranżacje roślinne
Grażyna Nogowska
Wydawca:My Book
Format, stron: A5 (148 x 210 mm), 146 str.
Rodzaj okładki: miękka
Data wydania:  październik 2005
Kategoria: poradniki
ISBN:
978-83-7564-197-4
15.00 zł
OPIS KSIĄŻKI
    Od autorki:
    Jako architekt krajobrazu w swojej kilkunastoletniej działalności zawodowej wielokrotnie zetknęłam się z brakiem fachowej wiedzy u osób odpowiadających za stan zieleni publicznej. Skłoniło mnie to do opisania problemów związanych z zakładaniem i utrzymaniem terenów zieleni.
    Powstała bardzo obszerna praca, obejmująca zakresem wiele zagadnień dotyczących budowy i konserwacji zieleni, począwszy od prac projektowych, przez przygotowanie gleby, zakładanie, aż po konserwację w pierwszym roku po założeniu i w latach następnych.
    Ilość objętego pracą materiału była ogromna, przy tym trudna w odbiorze, dlatego postanowiłam podzielić go na osobne publikacje, bardziej zrozumiałe dla przeciętnego czytelnika.
   Oddaję właśnie w Państwa ręce pierwszą z nich. Przedstawiłam w niej podstawowe zagadnienia dotyczące zagospodarowania terenu wraz z graficznymi przykładami niektórych kompozycji roślinnych, charakterystykę ciekawszych gatunków i odmian drzew i krzewów liściastych oraz kilka tabelarycznych zestawień roślin pod kątem ich wartości ozdobnych.

Ściągnij przykładowe schematy kompozycji roślinnych
INNE KSIĄŻKI TEGO AUTORA
© 2004-2017 by My Book
×