[stron_glowna]
0 książek
0.00 zł
polskiangielski
Książki papierowe i ebooki
Ścieżka wydawnicza
 1. ZASADY DZIAŁANIA I PRZESŁANIE MANUSKRYPTU
  Wydawnictwo My Book zamuje się wyłącznie odpłatnym wydawaniem książek na zlecenie autorów. Koszty wydania możesz sprawdzić tutaj.
  Tekst należy przesłać e-mailem w całości. Nie przyjmujemy książek na podstawie streszczenia, pojedynczych utworów czy fragmentów. Manuskrypt powinien być przygotowany w jednym pliku, jako dokument Word, Open Office lub pdf; proszę nie podawać linków do portali literackich, blogów itp.
  Weryfikacja tekstu jest bezpłatna.
  Teksty przyjmujemy tylko drogą elektroniczną. Prosimy nie przesyłać wydruków ani płyt CD na nasz adres pocztowy.
 2. WERYFIKACJA
  Wydawnictwo zawsze wysyła, najpóźniej w terminie 3 dni, e-mail potwierdzający otrzymanie tekstu. Czas oczekiwania na weryfikację zależy od liczby tekstów aktualnie nadesłanych przez autorów i ich objętości. Niezależnie od tego, czy tekst został przyjęty, czy odrzucony, poinformujemy o podjętej decyzji e-mailowo. Przyjmujemy tylko najlepsze teksty.
 3. PRZYJĘCIE DO DRUKU
  Po otrzymaniu pozytywnej decyzji Autor przesyła ostateczną wersję tekstu, sformatowaną zgodnie z wymogami redakcji. Przygotowanie manuskryptu w opisany sposób pozwala redakcji zapoznać się z koncepcją układu tekstu proponowaną przez autora, tak aby gotowa książka była jak najbliższa jego wizji.
 4. PODPISANIE UMOWY
  Ustalone zostają szczegóły odnośnie formatu książki, projektu okładki oraz ostateczny koszt wydania. Publikacja odbywa się na podstawie pisemnej umowy.
 5. KOREKTA AUTORSKA
  Tekst po opracowaniu redakcyjnym (korekta, skład) dostarczamy autorowi jako plik pdf. Korekta autorska pozwala na zaznajomienie się z ostatecznym kształtem tekstu oraz wprowadzonymi przez redakcję zmianami. Jest to jednocześnie zatwierdzenie przez autora ostatecznej wersji książki.
 6. DRUK KSIĄŻKI
  Wydawnictwo My Book działa w systemie "druk na żądanie". Oznacza to, że druk każdego egzemplarza odbywa się na zamówienie klientów naszej księgarni. Liczba tych dodruków jest nieograniczona (chyba że autor zadecyduje w umowie inaczej) i odbywa się na koszt wydawnictwa.
 7. ZMIANY W WYDANYM TEKŚCIE
  Dzięki temu, że druk odbywa się małymi partiami, w razie konieczności istnieje możliwość dokonywania niewielkich korekt w tekście już po wydaniu książki (tzn. po dokonaniu pierwszego wydruku). Koszt naniesienia zmian zgłoszonych przez autora wynosi 100 zł za otwarcie zlecenia + 10 zł za każdą poprawkę. Korekta błędów powstałych z winy redakcji jest bezpłatna.
 8. DYSTRYBUCJA

  Tradycyjna książka drukowana
  Tytuły wydane przez My Book dostępne są wyłącznie w sprzedaży wysyłkowej w księgarni internetowej wydawnictwa (tylko ilości hurtowe, powyżej 10 egz. danego tytułu) mybook.pl lub w empik.com.

  Ebooki
  Wersje elektroniczne naszych książek można kupić na stronie wydawnictwa oraz w poniższych księgarniach internetowych:

  empik.com
  gandalf.com.pl
  virtualo.pl
  inbook.pl
  legimi.com
  ravelo.pl
  taniaksiazka.pl
  nexto.pl
  ibuk.pl
  ksiegarnia.pwn.pl
  muve.pl
  czytio.pl
  koobe.pl
  lideria.pl

  Nasze ebooki są dostępne także dla czytelników bibliotek korzystających z abonamentu Legimi (za przeczytaną pozycję autor otrzymuje normalne honorarium jak za sprzedaż). Z przyczyn technicznych dostępność w abonamencie nie dotyczy pozycji zawierających takie elementy jak nietypowy układ tekstu, rozbudowane tabele lub wzory matematyczne, konwertowane tylko do formatu pdf ze względu na ryzyko zniekształcenia w formatach niestronicowych (epub, mobi).
  Kanały sprzedaży zależą od warunków aktualnie oferowanych przez dystrybutorów i mogą ulegać zmianom.

 9. PROMOCJA, RECENZJE
  Informacje o naszych tytułach docierają do czytelników dzięki umieszczaniu ich w serwisach internetowych:
  Biblionetka
  lubimyczytać.pl
 10. RABATY AUTORSKIE
  Autor może zakupić w księgarni internetowej My Book dodatkowe egzemplarze swojej książki ze specjalnym rabatem. Minimalne zamówienie wynosi 10 egzemplarzy.
  liczba egz.rabat
  10-1920%
  20-4925%
  50-9928%
  100-14931%
  150+35%
CAŁY CYKL WYDAWNICZY OD MOMENTU PODPISANIA UMOWY TRWA PONIŻEJ TRZECH MIESIĘCY
NASI DYSTRYBUTORZY
NASI DYSTRYBUTORZY
SUKCESY
Tętno
Tętno
Leon J. Chrapko

książka otrzymała Honorową Nagrodą Złotego Pióra przyznawaną przez rzeszowski oddział Związku Literatów Polskich za najlepszą książka Podkarpacia roku 2006 w kategorii proza
Trześnia
Trześnia
Janusz Gołda

recenzja w miesięczniku "Croscena" nr 29/2005
Jestem jedną z nich...
Jestem jedną z nich...
Katarzyna Wysocka

omówienie książki w Poczcie Literackiej Radia Białystok
NAJPOPULARNIEJSZE
665 refleksji przyłapanych w dzień powszedni
665 refleksji przyłapanych w dzień powszedni
Rafał Sikora
70 wierszy chińskich
70 wierszy chińskich
przekład Jarosław Zawadzki
© 2004-2021 by My Book
×