[stron_glowna]
0 książek
0.00 zł
polskiangielski
Książki papierowe i ebooki
Rozwodniątko
Rozwodniątko
Aleksandra Mak
Wydawca:My Book
Format, stron: A5 (148 x 210 mm), 179 str.
Rodzaj okładki: miękka
Data wydania:  maj 2007
Kategoria: powieść
ISBN:
978-83-89770-83-7
22.50 zł
ISBN:
978-83-7564-060-1
11.50 zł
OPIS KSIĄŻKI
    Książka ta powstała pod wpływem lektury kilku powieści opisujących przeżycia ludzi po rozwodzie. W każdej z tych pozycji dzieci traktowane były marginalnie, wręcz przedmiotowo. Przerzucane jak piłeczka pingpongowa pomiędzy kłócącymi się dorosłymi. Nikt nie przejmował się ich uczuciami, uznając, że nic nie rozumieją z naszych niezwykle ważnych, dorosłych spraw. A tak naprawdę dzieci przeżywają wszystko daleko głębiej niż dorośli i rozumieją więcej, niż nam się wydaje.
    Rozwód widziany oczyma dziecka o niezwykłej wyobraźni; dziewczynki, która usiłowała znaleźć swoje miejsce w świecie, marząc, by mieć dzieciństwo takie samo, jak każde inne dziecko.
    Czas dzieciństwa odciska w naszej psychice ślad nie do zatarcia. Każdy z nas hołubi w swojej pamięci smak pierogów wygniatanych ręką babci, zapach siana na wsi, cień dziecięcych strachów i marzeń.
    Zapraszam wszystkich do lektury traktującej nie tylko o sprawach
trudnych, ale też do powrotu w czasy dzieciństwa. A jeżeli pokochacie Olę, to niedługo będziecie mogli dowiedzieć się, jak dzieciństwo zaważyło na jej dorosłym życiu.

Autorka


Strona autorki: http://gabinetmak.pl/beletrystyka
INNE KSIĄŻKI TEGO AUTORA
© 2004-2023 by My Book
×