[stron_glowna]
0 książek
0.00 zł
polskiangielski
Książki papierowe i ebooki
Zagubieni
Zagubieni
Saga Dark
Wydawca:My Book
Format, stron: A5 (148 x 210 mm), 193 str.
Rodzaj okładki: miękka
Data wydania:  maj 2024
Kategoria: powieść
ISBN:
978-83-7564-711-2
38.00 zł
ISBN:
978-83-7564-712-9
27.00 zł
OPIS KSIĄŻKI
   Zagubieni to druga opowieść o seksownych wampirach, wilkołakach i wiedźmach. Wracamy do Trójmiasta po zmroku, gdzie wszystko może się zdarzyć.
Esmeralda od setek lat ukrywa się przed innymi wiedźmami, a także przed wampirami, szczególnie przed jednym wampirem. Teraz pomaga tylko zaufanym przyjaciołom, których ma niewielu. Do tego małego kręgu należy Eustachy, stryj Alexa, który potrzebuje nauczycielki dla Źródła, pierwszego od tysięcy lat. Kiedy na ślub Alexa z Anną przyjeżdża jego stary przyjaciel, będzie musiała zdecydować, czy stawić czoło swoim lękom czy uciekać dalej. Kiedyś zaufała mężczyźnie, zaufała wampirowi. Czy potrafi zaufać ponownie?
   Ulv stracił prawdziwą miłość. Teraz jest zgorzkniałym mścicielem. Boją się go wilkołaki, wiedźmy i nawet niektóre wampiry. Ale jego jedyny przyjaciel właśnie się żeni, i to z legendarnym Źródłem. Ulv jest ciekawy wybranki Alexa i oczywiście tego, że jego przyjaciel nie poprzestał na zwykłym wiązaniu, a żeni się, co jest niezwykłe dla wampirów. W Trójmieście wszystko przypomina mu utraconą miłość, co nie ma sensu, bo zakochał się trzysta lat temu w Norwegii i tylko tam spotykał się z pewną młodą śmiertelniczką. Jej śmierć zmieniła go na zawsze. Czy zakończy swoja krucjatę i odzyska spokój?

Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej 18 lat
INNE KSIĄŻKI TEGO AUTORA
© 2004-2023 by My Book
×