[stron_glowna]
0 książek
0.00 zł
polskiangielski
Książki papierowe i ebooki
Litery piękniejsze od kwiatów
Litery piękniejsze od kwiatów
Kristian Aboner
Wydawca:My Book
Format, stron: A5 (148 x 210 mm), 223 str.
Rodzaj okładki: miękka
Data wydania:  luty 2019
Kategoria: religia
ISBN:
978-83-7564-568-2
31.00 zł
ISBN:
978-83-7564-571-2
6.00 zł
OPIS KSIĄŻKI
    Książka Litery piękniejsze od kwiatów jest ostatnią częścią dwóch poprzednich tomów, poruszających wybrane zagadnienia biblijne.
    Omawiane tematy związane z historią zbawienia przybliżają nas do rzeczywistości nadprzyrodzonej, przed którą nikt nie ucieknie. Okrutna śmierć Syna Bożego i Jego chwalebne zmartwychwstanie otworzyły przed ludzkością krainę wiecznej szczęśliwości. Lecz czy w zamęcie spraw dnia powszechnego zdajemy sobie sprawę, że dosłownie obok toczy się krwawa wojna między dobrem a złem o dusze ludzkie na wszystkich płaszczyznach egzystencji ? Że asystują nam szatani w każdej sekundzie życia, nakłaniając do kolejnych grzechów, także zakrytych, duchowych, widocznych tylko samemu Bogu? W tej walce ma jeńców, są tylko ocaleni i potępieni w dwóch autonomicznych Królestwach, oddzielonych od siebie nieprzekraczalną, bezdenną przepaścią. Kto z nas przyjmuje poważnie ostrzeżenia Kościoła Świętego i Matki Boskiej? Spróbujcie powiedzieć o surowym sądzie Bożym w środowisku, gdzie żyjecie, i o perfidii Diabła, a zaraz odczujecie wściekły atak demonów, kontrę od… najbliższych i krótki komentarz, żebyście nie byli "świętsi od papieża”.
    Po owocach życia łatwo odkryć, jaki duch wypełnia człowieka. Żyjemy w epoce czasów ostatecznych, być może u jej kresu. Zbawieni w Chrystusie doświadczają radości, potępieni zatracają się w piekle na wieczność, płonąc ogniem nienawiści który pali, a nie spala.
    W momencie śmierci biologicznej spada zasłona złudzeń, kończą się fałszywe układy, koneksje polityczne, oszukańcze przytakiwanie, a wszystko, co zrobiliśmy bliźnim, uczyniliśmy Jezusowi Chrystusowi, Królowi królów (Mt 25, 31-46).
© 2004-2021 by My Book
×