[stron_glowna]
0 książek
0.00 zł
polskiangielski
Książki papierowe i ebooki
Gdy byłeś krzykiem w cyberprzestrzeni
Gdy byłeś krzykiem w cyberprzestrzeni
Danuta Kazimierczak
Wydawca:My Book
Format, stron: A5 (148 x 210 mm), 65 str.
Rodzaj okładki: miękka
Data wydania:  wrzesień 2009
Kategoria: poezja, dramat
ISBN:
978-83-7564-211-7
16.00 zł
ISBN:
978-83-7564-216-2
10.00 zł
OPIS KSIĄŻKI
    Od autorki: Samotność wśród tłumu we współczesnym świecie to zjawisko spotykane na co dzień. To ona popycha nas ku szukaniu czegoś, co przywróci sens marzeniom.
    Nie dorastałam w świecie komputerowego szaleństwa, a raczej w przyjaznym mi świecie książek. Cyberprzestrzeń była dla mnie miejscem iluzorycznym, wręcz bajkowym. Sięgnęłam do niej w chwili najtrudniejszego życiowego zakrętu. Przez kilka lat była źródłem emocjonalnego wsparcia, swoistą formą oderwania się od rzeczywistości. W sieci poszukiwałam ludzi, którzy potrafią być wsparciem, udzielić cennych rad, ale także tych, którym można się wygadać i pozostać anonimową. Wirtualna przestrzeń to chyba najlepsze ku temu miejsce. Znalazłam więcej niż w najśmielszych oczekiwaniach…
    Surfowanie po sieci dostarcza wiele emocji i wzruszeń, zarówno tych pozytywnych, jak i negatywnych. A już szukanie potencjalnego partnera w sieci może być także poniżające i dostarczyć wielu złych doświadczeń.
    Tomik moich wierszy to zbiór emocji, prawdziwych uczuć i rozterek związanych z ludźmi (głównie płci przeciwnej) poznanymi poprzez różne komunikatory, a także realne spotkania.
© 2004-2017 by My Book
×