[stron_glowna]
0 książek
0.00 zł
polskiangielski
Książki papierowe i ebooki
Agnieszka a mało powiedziane
Agnieszka a mało powiedziane
Paweł Sobótka
Wydawca:My Book
Format, stron: A5 (148 x 210 mm), 116 str.
Rodzaj okładki: miękka
Data wydania:  luty 2008
Kategoria: poezja, dramat
ISBN:
978-83-7564-016-8
20.00 zł
ISBN:
978-83-7564-051-9
15.00 zł
OPIS KSIĄŻKI
   Od autora słów kilka: Z wykształcenia jestem fizykiem jądrowym, jednak nigdy niedane mi było pracować w wyuczonym zawodzie. Ukończyłem bardzo dobre studia wyższe na AGH w Krakowie. Od wielu lat jestem na rencie, a schorzenie, na które cierpię, jest z tych, które lepiej przemilczeć i niech tak pozostanie. Po kilkuletniej przerwie - przerwie na poprawę zdrowia - ukończyłem studia, ale i to nie zrekompensowało jego utraty.
   Od wielu lat borykam się z prostymi, bytowymi sprawami. Czy przedłużą mi prawo do renty, czy dostanę pieniądze, czy chociażby - czy starczy do pierwszego? Są to podstawowe sprawy, jakie dotykają każdego z nas, a w szczególności osoby chore.
   Moje zainteresowania są bardzo rozległe. Interesuję się astrologią, ezoteryką, kartomancją, a przy okazji mocno i solidnie stoję na ziemi, gdyż moje zainteresowania to również fizyka oraz matematyka, co jest zgodne z moim wykształceniem.
   Poezją zainteresowałem się kilka lat temu, w trakcie mojego pobytu w szpitalu. Wtedy to zacząłem pisać. Pisanie dla mnie jest formą ucieczki od rzeczywistości, od spraw codziennych, bytowych. Od tego, co jest nieuniknione, a jednak co następuje - i tym, chciałbym podzielić się z czytelnikiem. Tomik wierszy Agnieszka a mało powiedziane jest moim debiutem literackim.

   Paweł Sobótka
© 2004-2017 by My Book
×